Dzień dziecka – TomTom

Ilość Uczestników: 170 dzieci + 100 rodziców

Miejsce: siedziba Klienta

Cel: wspólne świętowanie Dnia Dziecka w siedzibie firmy

Atrakcje: m.in. mural, ekobiżuteria, papierowe cudeńka, warsztaty ekologiczne, wykorzystanie odnawialnych źródeł energii


Koncepcja:

ekologiczny dzień́ dziecka, którego celem była nauka i wzrost świadomości dotyczącej ekologii, recyklingu i codziennego życia w duchu reduce, reuse, recycle. Dzieci zostały podzielone na 11 grup, z której każda miała do wykonania 4 zadania. Całość w koncepcji superbohaterów. Co ważne, wydarzenie odbywało się na terenie firmy, więc całość musiała zostać zaprojektowana tak, aby wykorzystać dostępną przestrzeń w odpowiedni sposób.

Po stronie agencji:

scena, nagłośnienie, logistyka eventu, projekt i wydruk części materiałów, animatorzy, część stanowisk warsztatowych. Po projekcie nasza agencja eventowa z Warszawy  otrzymała również referencje: od samego początku byliśmy pod wrażeniem Waszego profesjonalnego podejścia do klienta, responsywności oraz dyspozycyjności. Wasze zaangażowanie, kreatywność i dbałość o każdy szczegół sprawiły, że bardzo wymagający odbiorca – czyli dzieci – wracały do domu z uśmiechem. Współpraca z Wami to czysta przyjemność!

Zapytaj nas jeśli planujesz coś wyjątkowego.
Nasza ekipa lubi wyzwania i chętnie przygotuje niebanalny konspekt.