Marzy Ci się perfekcyjny event firmowy? Planując tego typu wydarzenie i dopinając wszystkie jego szczegóły na ostatni guzik warto zastanowić się nad tym, kto poprowadzi imprezę firmową. Zadowoli Cię konferansjer? A może chcesz, aby na Twojej imprezie pojawiła się gwiazda? Jeśli interesuje Cię ta druga opcja pomocą oraz doświadczeniem służy nasza agencja eventowa. Z naszą pomocą znacznie łatwiej będzie Ci wynająć gwiazdę, która swoją obecnością uświetni event firmowy.

 

 

 

Na co zwrócić uwagę wybierając gwiazdę na event?

Planując udział celebryty w evencie firmowym warto przemyśleć kilka kwestii. Są to między innymi zagadnienia, takie jak:

  • z jakiej okazji jest organizowana impreza,
  • kim będą jej uczestnicy,
  • jakie są oczekiwania Twoje i uczestników,
  • jakim budżetem dysponujesz.

Każdy artysta ma swój cennik – może okazać się, że nie stać Cię na zatrudnienie wymarzonej gwiazdy. Pamiętaj, że znana osobistość to nie tylko wyższe koszty, ale bardzo często również brak wolnych terminów. Warto też zastanowić się, czy dana osoba pasuje do określonego typu imprezy. Jedni celebryci doskonale sprawdzą się w roli sypiącego żartami prowadzącego w trakcie nieformalnego eventu, podczas gdy inni perfekcyjnie poprowadzą uroczystą galę o dużej randze. Jeśli szukasz kogoś, kto poprowadzi imprezę w obcym języku koniecznie umów się z tą osobą na spotkanie przed eventem i sprawdź czy dobrze nim włada. Dzięki temu unikniesz ewentualnej wtopy. Udział celebryty w evencie firmowym będzie wymagał od Ciebie wiele zachodu – powierz organizację imprezy agencji eventowej, aby mieć pewność, że wszystko zostanie przygotowane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i bez przekraczania ustalonego budżetu.

Gwiazda dopasowana do eventu

Chcesz, aby Twój event firmowy okazał się sukcesem? Pamiętaj o odpowiednim dopasowaniu gwiazdy do typu Twojej imprezy. Innej osoby będziesz potrzebować na elegancką galę, a innej na swojską biesiadę. Udział celebryty w evencie firmowym może okazać się sukcesem, pod warunkiem, że dobrze wybierzesz osobę prowadzącą. Dobry konferansjer pozwoli Ci osiągnąć efekt “wow” i wprowadzi gości w super atmosferę. Pamiętaj, że gwiazda na Twojej imprezie to nie musi być znana z TV twarz, której wynajęcie kosztuje kilkanaście, czy nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Również przy niższym budżecie masz sporo ciekawych rozwiązań. Jak wynająć gwiazdę na event firmowy? Skorzystaj z usług profesjonalnej agencji eventowej, takiej jak EmEvent.

Impreza z gwiazdami to dla nas pestka

Nie wiesz jak wynająć gwiazdę na event firmowy, ale pomimo tego chcesz, aby celebryta uświetnił organizowane przez Ciebie wydarzenie? Agencja eventowa z Warszawy EmEvent służy pomocą! Na organizacji imprez znamy się jak nikt – każdą z naszych realizacji jest wyjątkowa, niepowtarzalna i dopasowana do Twoich potrzeb. Możemy zagwarantować Ci udział celebryty w evencie firmowym, a także wiele innych atrakcji.