Czym charakteryzuje się dobry event firmowy? Wszystko jest w nim dopięte na ostatni guzik, zaproszeni goście świetnie się bawią, a echa o imprezie nie milkną przez długi czas. Jeśli chciałbyś osiągnąć właśnie taki efekt koniecznie podejmij współpracę ze sprawdzoną agencją eventową, która zadba o najdrobniejsze szczegóły eventu, w tym również o event design. Dlaczego warstwa wizualna wydarzenia jest taka istotna? Tego dowiesz się z naszego bloga.

 

 

 

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

Współczesny event firmowy powinien mieć dopracowaną warstwę wizualną, która stworzy efekt “wow” i wzmocni przekaz wydarzenia. Pozornie nieistotne rzeczy, na które na co dzień nie zwracamy uwagi, mogą okazać się niezwykle istotne podczas imprezy. Dobra agencja eventowa zadba o szczegóły, takie jak:

  • dedykowany key visual eventu, wraz z logotypem, dobraną kolorystystyką wydarzenia,
  • kolor obrusów, dekoracji i dodatków,
  • bukiety kwiatów na stołach,
  • spójną grafikę eventu od zaproszeń, winietek, przez oznaczenia bufetów, potykacze, zaślepki na ekrany czy gadżety,
  • dobry opis poszczególnych atrakcji,
  • odpowiedni catering.

Ważne jest to, aby każdy element był spójny z pozostałymi tworząc całość, która wywoła upragniony efekt zachwytu u gości. Wiemy, że organizacja eventu może być niełatwym zadaniem. Mamy także świadomość tego, że “jak Cię widzą, tak Cię piszą”, dlatego nasze eventy są zawsze idealnie przemyślane i dobrze przygotowane, pod każdym względem. Również jeśli chodzi o warstwę wizualną, czyli event design.

Jak dbamy o spójność event designu

Nasza agencja eventowa to zespół ludzi z głowami pełnymi pomysłów. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i projektujemy eventy firmowe od zera, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Aby zadbać o spójność designu często tworzymy tzw. moodboardy, czyli tablice inspiracji. Dzięki temu, podczas zespołowej burzy mózgów wiemy, w jakim kierunku podążamy.

Wyróżnij się pozytywnie

Chcemy, aby każdy event firmowy organizowany przez naszą agencję był wyjątkowy, i aby goście naszego klienta zapamiętali takie wydarzenie na długo. Dlatego też troszczymy się o każdy aspekt imprezy, tak aby wyróżniała się ona na tle innych eventów. Przykłady? Na event firmowy w klimacie marynarskim przygotowaliśmy specjalne zaproszenia w butelce, które zostały przesłane do gości pocztą. Własnymi rękami spakowaliśmy ponad 400 przesyłek! Tym samym udowodniliśmy, że mamy głowy pełne pomysłów, a ogranicza nas jedynie budżet. Specjalnie zaprojektowana scena, dekoracje w nietypowych kolorach… dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Zaufaj profesjonalistom

Nasza agencja eventowa to zespół profesjonalistów, którym możesz zaufać. Mamy na swoim koncie setki realizacji, na których bawiły się tysiące ludzi. Zadowolenie klientów oraz ich gości to dla nas priorytet. Jeśli zależy Ci na evencie, który pod każdym względem wywoła efekt “wow” zgłoś się do nas!