EmDrive Jeep

Off road Warszawa, Kielce. Imprezy 4x4

EmDrive Jeep

Lubisz
dźwięk silnika
i skoki adrenaliny?

Sprawdź nasze rajdy terenowe po bezdrożach

Przejdź dalej

EmDrive Jeep

OFF Road Warszawa
Bez wyjątku
Pozytywnie

EmDrive to zbiór naszych doświadczeń, wiedzy pracowników oraz tysięcy uśmiechów uczestników organizowanych przez nas wydarzeń. Agencja eventowa z Warszawy swoją pracą chce codziennie pokazywać Klientom oraz partnerom, że każde wydarzenie może być wyjątkowe. Projektujemy doznania, przekuwamy je w emocje, a te zamieniamy w doświadczenia. Jednym z wydarzeń, które organizujemy są imprezy off road Warszawa, czyli rajdy terenowe, które są świetnym pomysłem na firmową imprezę integracyjną.

Mountins trip
Mountins trip

JAZDA OFF ROAD
PO BEZDROŻACH:

SPRAWDŹ

NASZE RAJDY TERENOWE w Świętokrzyskim i nie tylko

Jazda samochodem terenowym 4x4 w Warszawie czy Kielcach to pomysł na ciekawą i nieszablonową imprezę integracyjną. Wyprawa terenowa z przeprawą przez rzekę, budowa mostu, jazda na orientacje i z itinerem, symulacja pijanego kierowcy, a po wszystkim – zasłużony odpoczynek przy ognisku. Daj się zabrać za Warszawę i przeżyj niezapomnianą przygodę w samochodzie terenowym. Gwarantujemy super rozrywkę, a przy tym skuteczną integrację ze współpracownikami. Kompleksowa organizacja imprezy to gwarancja zadowolenia oraz moc atrakcji.

Trasy i program piszemy dla każdej grupy indywidualnie i bez wyjątku pozytywnie… Jazda terenowa w Warszawie będzie wyjątkowym przeżyciem dla każdego.

FANOM MILIATARIÓW
SZCZEGÓLNIE

POLECAMY

WYPRAWY POJAZDAMI WOJSKOWYMI

Mamy 25 pojazdów militarnych, od legendarnego Humvee, legendę II Wojny Światowej Dodge WC, legendę wojny w Wietnamie Ford Mutt M151, a kończąc na Mercedes G. Każdy z nich sprawia, że jazda w terenie 4x4 staje się niezapomnianym doświadczeniem.

Dysponujemy też autami przygotowanymi do ciężkich przepraw terenowych.

Jeśli szukają Państwo firmy, która kompleksowo zorganizuje jazdę w terenie w Warszawie, Kielcach lub całym województwie Świętokrzyskim to nasza oferta będzie wprost idealna.

REALIZUJEMY

GRY
TEAM BUILDING
Wyprawy w teren na
orientację
Wyprawy rekreacyjne
Zwiedzanie okolicy,
w której znajduje się hotel
DYNAMICZNE NAPADY
NA UCZESTNIKÓW SPOTKAŃ
ZLOTY I IMPREZY
TEMATYCZNE
GRY
TEAM BUILDING
Wyprawy w teren na
orientację
Wyprawy rekreacyjne
Zwiedzanie okolicy,
w której znajduje się hotel
DYNAMICZNE NAPADY
NA UCZESTNIKÓW SPOTKAŃ
ZLOTY I IMPREZY
TEMATYCZNE

Nie tylko imprezy off road

Jazda off road w Warszawie i okolicach to nie koniec naszej oferty. Zajmujemy się także organizacją innych eventów i wydarzeń, takich jak gale, jubileusze i bankiety firmowe, festyny, pikniki, gry miejskie, konferencje branżowe czy wyjazdy motywacyjne. Odbywają się one w Warszawie, Kielcach i innych miastach w województwie Świętokrzyskim. Emocje, adrenalina i świetna zabawa, to nasz przepis na idealną imprezę integracyjną dla pracowników Twojej firmy. Zapewniamy atrakcyjną cenę oraz pełen profesjonalizm w działaniu. Nasze imprezy firmowe na długo zapadają w pamięć. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

wczytaj więcej

Skontaktuj się z nami - nie tylko w świętokrzyskim!

ul Świeradowska 47
02-662 Warszawa

Ul. Jesionowa 31B
25-553 Kielce