Czas zimy, to czas realizacji wielu wieczornych eventów, tym samym gościmy wielu artystów na naszej scenie, tych znanych i tych mniej znanych, a ciekawych.

Spróbujmy jednak odpowiedzieć na pytanie co jest powodem, że jeden artysta powoduje pełne zainteresowanie odbiorców, a przy innym część gości rozmawia czy nawet wręcz wychodzi. Otóż nasze doświadczenie podpowiada, że nawet topowy artysta nie jest w stanie „uruchomić Sali” gdy uczestnicy eventu dawno się nie widzieli lub właśnie podano mocny alkohol do stołów. Nie jest zatem prawdą, jak niektórzy sądzą, że tylko wysoki budżet gwarantuje niezapomniane wrażenia z występu. Dobrym przykładem są modne ostatnio kabarety, które również występują często na naszej scenie i cóż? Czasem Topowy skład jest na scenie, ciężko pracując dla radości widzów, a tu cisza… innym razem, ktoś mniej znany, tańszy, rozbawia nas wszystkich wraz z publicznością do granic możliwości i braku tchu. Bywa też odwrotnie, co warto zaznaczyć. Jaka jest więc recepta?

Dość prosta. Zadbajmy o „wygadanie” się uczestników przed występem gwiazdy, nie podajemy mocnych alkoholi oraz dbamy o bardzo dobrą widoczność oraz jakość dźwięku w każdym punkcie Sali.

Z pozdrowieniami, Em Event