Czas Bożego Narodzenia i Nowego roku to okres szczególny, wyczekany. Już pod koniec listopada otacza nas świąteczna aura – dekoracje, muzyka, grzane wino, zapach przypraw korzennych i pierników. Grudzień to także miesiąc podsumowań. Wiele firm wykorzystuje ten czas do spotkań ze swoimi pracownikami, do uroczystych podziękowań czy wyróżnień. Jednocześnie to doskonały czas na zintegrowanie zespołu.

Jak możemy zachwycić naszych pracowników i na co warto zwrócić uwagę?

Planowanie wigilii lub eventu mikołajkowego często odkładane jest w firmach na ostatnią chwilę. Przede wszystkim nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć przygotowania. Więcej czasu dla Państwa, więcej czasu dla agencji, więcej dostępnych obiektów czy zwyczajnie więcej czasu na poprawki do poprawek.

 

A na czym warto się skupić?

  • Ustal datę jak najwcześniej – unikniemy problemu z szukaniem obiektu na ostatnią chwilę oraz będziemy mogli szczegółowo zaplanować cały event;
  • Ustal jaki typ eventu firma chce zorganizować – dzienny, wieczorny, a może wyjazdowy? Sami pracownicy, rodziny?
  • Ustal budżet – jeśli macie taką możliwość zróbcie to jak najwcześniej;
  • Wybierz miejsce eventu – z przedstawionych przez agencję opcji wybierz jedną – my zajmiemy się rezerwacją i dopięciem wszystkiego na ostatni guzik 🙂
  • Zastanów się w jakim temacie ma odbyć się event – chętnie przedstawimy parę propozycji;
  • Wybierz jedzenie oraz napoje – specjalne świąteczne drinki?
  • Rozrywka – muzyka, dodatkowe atrakcje?

My zajmiemy się wszystkim – zaproponujemy ciekawe rozwiązania, obiekty, atrakcje, menu i wszystko ‘zepniemy’.

Zadbamy o nastrój, odpowiednie światło, dekoracje, jedzenie, napoje, obiekt czy transport gości.

Boże Narodzenie kojarzy nam się z wyjątkową atmosferą – zadbajmy o nią od samego początku.

Warto pomyśleć o ciekawym zaproszeniu gości, czy pozostawieniu drobnych prezentów na stołach – święta to czas szczególny i atmosfera stworzona nie tylko podczas, ale również przed eventem ma ogromne znaczenie. Odpowiednie światło, muzyka i dekoracje pomogą wprowadzić wszystkich w świąteczny klimat, zapraszamy do wysyłania zapytań – chętnie zaprezentujemy Państwu dostosowane do potrzeb opcje.