Marzy Ci się event firmowy, który wzmocni więzi pomiędzy pracownikami, będzie dopięty na ostatni guzik i każdy będzie się na nim dobrze bawił? W takim razie powinieneś skorzystać z usług agencji eventowej. Podpowiadamy po czym poznać profesjonalnie zorganizowaną imprezę integracyjną.

 

 

 

 

 

Jasno określone cele

Oczywiście event firmowy ma być rozrywką, powinien jednak także spełniać kilka podstawowych celi. Są to między innymi:

  • nawiązanie lub wzmocnienie więzi pomiędzy pracownikami,
  • poprawa komunikacji w zespole,
  • rozładowanie ewentualnych napięć.

Dobra zabawa jest ważna, ale nie najważniejsza. Pod jej płaszczykiem można ukryć zadania, rozrywki i różne atrakcje, które będą sprzyjały budowaniu relacji oraz integracji. Profesjonalna impreza firmowa to nie tylko zwykłe wyjście do baru lub wyjazd do hotelu, to całe przedsięwzięcie!

Atrakcje dobrane do potrzeb

Dobra agencja eventowa, taka jak EmEvent, do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Nieszablonowe rozwiązania, elastyczny program dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta oraz wybór różnego rodzaju rozrywek to tylko niektóre elementy, które charakteryzują profesjonalną organizację eventów firmowych. Atrakcje powinny być dopasowane do wieku, zainteresowań i preferencji pracowników. Młoda kadra będzie się doskonale bawiła np. podczas przejażdżki quadami lub podczas laserowego paintballa, z kolei osoby nieco starsze będą preferowały spokojniejsze rozrywki.

Profesjonalnie zorganizowany event firmowy poznasz po tym, że został on stworzony indywidualnie i od zera, z pełnym uwzględnieniem wszystkich Twoich potrzeb. Konwencja imprezy, a także rozrywki i wszelkie atrakcje powinny zostać dopasowane do Twoich potrzeb. Zwróć uwagę na to jak agencja eventowa reaguje na Twoje sugestie – trzyma się utartego i sprawdzonego scenariusza, a może poszukuje niestandardowych rozwiązań, aby sprostać Twoim wymaganiom? W EmEvent zawsze podążamy tą drugą drogą, jesteśmy kreatywnymi profesjonalistami z zakresu eventów firmowych, nasze głowy zawsze są pełne pomysłów!

Po czym poznać profesjonalnie zorganizowaną imprezę integracyjną? (2)

Wszystko dopięte na ostatni guzik

Nie ma nic gorszego podczas eventu firmowego niż słaba organizacja. Profesjonalna impreza integracyjna charakteryzuje się tym, że jest dokładnie zaplanowana. Organizatorzy dokładnie wiedzą co, gdzie i jak, co przekłada się na to, że event taki wywołuje u pracowników efekt “WOW”, a oni sami świetnie się bawią. Dzięki zatrudnieniu agencji eventowej, Ty nie musisz się o nic martwić i możesz po prostu dobrze się bawić wraz ze swoimi pracownikami.

Profesjonalne eventy organizowane przez profesjonalistów

Jeśli nie wiesz jak rozpoznać profesjonalną imprezę integracyjną spójrz na realizacje EmEvent. Działamy nieszablonowo, zawsze staramy się sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom, a nasze eventy mają w sobie ten magiczny efekt “WOW”. Przekonaj się sam i zobacz co możemy zrobić dla Ciebie.