Pikniki firmowe to jedna z częściej organizowanych imprez dla pracowników i ich rodzin. Jak zorganizować taki event, żeby spełniał oczekiwania uczestników w każdym wieku i zapewnił im dostateczną liczbę atrakcji, a jednocześnie umożliwił integrację? W tym artykule pokażemy, jak my to robimy – zapraszamy! />

Organizacja pikników firmowych – jak to robimy?

Organizacja pikników firmowych to każdorazowo nie lada wyzwanie. Każdy piknik to inne wyzwania, którym trzeba sprostać. Nasza agencja eventowa z Warszawy zawsze zaczyna od przeprowadzenia kompletnego wywiadu z pracownikiem firmy, odpowiedzialnym za ustalenie z nami szczegółów. Jakie pytania zadajemy?

 • Dla kogo ma być piknik – czy tylko dla dorosłych, czy może także dla ich rodzin, w tym dzieci?
 • Czy piknik ma być tylko dla pracowników, czy może także dla kontrahentów?
 • Jaką formę ma mieć taki piknik – czy firmie zależy na zamkniętej imprezie, czy może jest to część strategii, w której firma zaprasza zaciekawionych klientów na poczęstunek?
 • Ile osób jest przewidzianych na pikniku?
 • Jakie rodzaje atrakcji do tej pory były przewidziane na tego typu wydarzeniach?
 • Jaki rodzaj cateringu jest oczekiwany, czy na evencie ma pojawić się również alkohol?
 • Czy firma ma już lokalizację, czy znalezienie i wynajem terenu jest po stronie agencji eventowej?
 • Dedykowane godziny eventu: czy piknik ma się odbywać w ciągu dnia, czy zahaczać również o wieczór?
 • Jeśli firma dysponuje swoim terenem, dopytujemy również o dostępność prądu, wody, zaplecza sanitarnego i szczegółów, które potrzebne są, aby event był bezpieczny
 • Dopytujemy również o budżet planowany na wydarzenie

Oczywiście to tylko kilka z pytań. Zazwyczaj jest ich dużo więcej, a wszystko to po to, aby oferta przygotowana dla Państwa była skrojona do potrzeb. W zależności od odpowiedzi dopasowujemy ofertę i przewidywany plan imprezy oraz atrakcje do oczekiwań firmy.

Pikniki firmowe – odpocznij na świeżym powietrzu!

Pikniki firmowe w Warszawie, których jesteśmy organizatorami, odbywają się najczęściej na powietrzu. Zapewniamy odpowiednie namioty, które w razie potrzeby będzie można rozłożyć, by ochronić uczestników przed deszczem. Dość często odchodzimy od standardowych hal namiotowych na poczet nowocześniejszych rozwiązań, które wyglądem komponują się w całą koncepcję wydarzenia.
Organizując piknik firmowy zawsze starannie dobieramy atrakcje – dbamy o dobrą rozrywkę dla gości w każdym wieku. Tak, by piknik firmowy był przyjemny dla każdego. Z wyczuciem wybieramy także miejsce. Na gości czeka więc poczęstunek na świeżym powietrzu, z dala od zgiełku miasta. Bo nie ma nic piękniejszego niż relaks na łonie natury ze znajomymi z pracy oraz rodziną.

Pikniki firmowe z EmEvent – co zyskasz?

Grill, ognisko, dmuchane zamki, animatorzy dla dzieci – to sprawdzone sposoby, które sprawiają, że pracownicy się integrują. Choć dzisiaj znamy też dużo innych, ciekawszych rozwiązań niż standardowe dmuchańce, tworzymy więc pełne, spójne koncepcje piknikowe tak, aby uczestnicy już od momentu zaproszenia wczuwali się w jego klimat. Oprócz tego oferujemy przeprowadzenie różnych konkursów z nagrodami zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Nasza organizacja pikników firmowych w Warszawie obejmuje także eventy w nietypowych miejscach, jak na torach samochodowych czy w byłej piaskowni. Dostosowujemy się do pomysłów i oczekiwań naszych klientów.
Co obejmuje organizacja pikników firmowych w Em-Event?

 • My zajmujemy się całą logistyką!
 • Organizujemy animacje i gry integracyjne dla dorosłych!
 • Sprowadzamy i rozkładamy kolorowe urządzenia do zabaw dla dzieci!
 • Współpracujemy z najlepszymi animatorami i konferansjerami!
 • Zapewniamy ochronę, catering i aranżujemy teren pod piknik!
 • W razie niepogody mamy zadaszoną scenę oraz namioty!
 • Zadbamy o to, aby Państwa piknik był czymś więcej niż grillem, dmuchanym zamkiem i bykiem rodeo!

Zorganizuj piknik firmowy z nami!

Zajmujemy się organizacją pikników firmowych nie tylko w Warszawie i okolicach. W skład naszych usług wchodzi także organizacja pikników firmowych w Gdańsku i okolicach Trójmiasta, Kielcach i innych miastach w Polsce. Co zapewniamy naszym kontrahentom? Pełen profesjonalizm, terminowość, solidność, najwyższą jakość oferowanych usług i przede wszystkim dobrą zabawę i niesztampowe rozwiązania. Improwizujemy w razie niepogody, zajmujemy się najmłodszymi i robimy wszystko, byście mogli się jak najlepiej bawić. Zapraszamy!