Być może wiesz o tym, że agencja eventowa wkłada dużo pracy w to, aby przygotować dla Ciebie jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. W tym poście chcielibyśmy zaprezentować jak rodzi się projekt eventu firmowego i skąd bierzemy pomysły na to, aby impreza była wyjątkowa i niepowtarzalna.

Event od kuchni – czas ma znaczenie

W EmEvent wkładamy sporo wysiłku w to, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. To dlatego, że nic nie robimy pod szablon i każdy event przygotowujemy jako jedyne i niepowtarzalne wydarzenie. Dbamy o to, aby uczestnicy czuli, że biorą udział w wydarzeniu przygotowanym tylko dla nich. Jeśli celem klienta jest zbudowanie powiązania z marką poprzez event, czy umocnienie więzi to projektujemy wydarzenie tak, aby sprostać tym oczekiwaniom. Spędzamy dużo czasu, aby spersonalizować event, ustalić, zaprojektować oraz często własnoręcznie zbudować scenografię, scenariusz itp. Jeśli planujesz organizację wydarzenia w swojej firmie,  dobrze jest zgłosić się do nas wcześniej – będziemy mieć odpowiednią ilość czasu, aby przygotować ofertę, która Cię zachwyci. A potem zrobić wszystko, aby ją jak najlepiej zrealizować. Oczywiście w przypadku zleceń “na wczoraj” również dajemy z siebie wszystko, jednak wartości czasu nie można przecenić.

Jak rodzi się projekt imprezy firmowej?

  • Project manager podsumowuje brief klienta (zazwyczaj kontaktujemy się z klientem, aby dopytać o szczegóły i oczekiwania),  a następnie przekazuje go pozostałym członkom zespołu dedykowanym do danego projektu. Wszyscy układamy sobie w głowach różnorodne pomysły, rozmawiamy o ogólnej koncepcji eventu. Często najlepsze z nich pojawiają się w najmniej oczekiwanych momentach, podczas wykonywania codziennych czynności – pracy nad eventem nie można zamknąć w sztywnych ramach otwarcia biura.
  • Wspólna burza mózgów wyzwala kreatywność. W kolejnym kroku wspólnie wymyślamy w jaki sposób uczynić Twój event wyjątkowym. Dzielimy się zadaniami, tak by każdy z nas mógł pracować nad konkretnym aspektem imprezy.
  • W trakcie pracy myślimy również nad przekazem i przesłaniem Twojej imprezy. Często konsultujemy się z klientami, tak aby znaleźć rozwiązanie idealne.
  • Gotowy projekt, który dostaje do ręki klient, zawiera prezentację, kosztorys oraz, przy większych realizacjach, wstępne wizualizacje. Dbamy o to, aby był on dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, tak aby mógł Cię oczarować.

Wyjątkowe i niepowtarzalne eventy

Przygotowanie imprezy wymaga dużo twórczej i kreatywnej pracy. W EmEvent doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i zawsze wkładamy w nasze projekty całe serce. To dlatego nasi klienci mogą zawsze liczyć na to, że ich eventy będą wyjątkowe. Nasza kreatywność nie ma granic, a słowo “niemożliwe” nie istnieje w naszym słowniku.