Chcesz zorganizować event firmowy, który na długo pozostanie w pamięci gości? Skorzystaj z pomocy agencji eventowej – tworzą je grupy doświadczonych ludzi, którzy wiedzą jak dopiąć wszystko na ostatni guzik. To dzięki ich zaangażowaniu Twoi współpracownicy jeszcze długo po zakończeniu imprezy będą ją wspominać z szerokimi uśmiechami na twarzy. Wybór działających na rynku firm jest ogromny, dlatego dobrze się zastanów i wybierz rozsądnie. Podpowiadamy na zwrócić uwagę podczas wyboru agencji eventowej.

Jak znaleźć dobrą agencję?

Wpadłeś na pomysł zorganizowania imprezy w swojej firmie lub przełożony zlecił Ci to zadanie? Totalnie nie wiesz jak zabrać się do takiego przedsięwzięcia, więc szukasz kogoś, komu będziesz mógł je powierzyć. W Internecie znajdziesz setki różnych ofert, ale skąd masz wiedzieć, która z nich jest najlepsza? Wbrew pozorom nie jest to aż tak skomplikowane. O co zadbać, aby Twoja współpraca z agencją eventową była owocna? I na co zwracać uwagę? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

  1. Sprecyzuj swoje oczekiwania – przygotuj brief, w którym dokładnie określisz swój cel oraz to co chcesz osiągnąć. Zależy Ci na jakiejś atrakcji lub konkretnej oprawie uroczystości? Wyraź to! Określ cel, grupę docelową tj. uczestników eventu, napisz coś więcej o typie pracy jaką wykonujecie na co dzień, jakiego typu eventy już organizowaliście, jakie terminy i lokalizacja Cię interesuje. Pomyśl o wszystkim co może pomóc w organizacji eventu skrojonego do Waszych potrzeb. Przesyłając dokumenty zwróć na to jak potraktuje Cię agencja – odpowiedzą szybko, podziękują za zaproszenie, dopytują? To wszystko świadczy o ich podejściu do klienta.
  2. Doświadczenie firmy – szukając dobrej agencji eventowej zapoznaj się z ich dotychczasowymi realizacjami na stronie ww czy w social media. Poszukaj takiej, która specjalizuje się w najbardziej odpowiadającym Ci typie imprezy. Doświadczenie ma znaczenie – jest świadectwem dużej wiedzy, jaką posiada firma.
  3. Realizacje – zapoznaj się z dotychczasowymi realizacjami agencji. Przeglądając portfolio zobaczysz jak bawili się uczestnicy dotychczasowych imprez, masz również szansę przyjrzeć się scenografii czy key visual.
  4. Jasna oferta – zapoznając się z nią unikniesz wpadek. Nie zlecisz realizacji wytwornego bankietu agencji, której konikiem są imprezy off-road. Ponadto, dobra agencja to taka, która przygotowując dla Ciebie spersonalizowaną ofertę potrafi ją wycenić. Dzięki temu dokładnie wiesz jakie koszty poniesiesz i czego możesz oczekiwać.

Deutsche Bank

Wybierz rozsądnie – nie wysyłaj setek zapytań

Zrób research i wybierz maksymalnie kilka agencji, z którymi chciałbyś współpracować. Nie warto wysyłać wielu zapytań i briefów – agencje chcą być traktowane poważnie, część z nich zrezygnuje wobec zbyt dużej konkurencji. Uszanuj czas osób, które będą przygotowywać dla Ciebie projekt wyjątkowego wydarzenia i zaproś do współpracy tylko wybrane firmy.

Zorganizujemy dla Ciebie… wszystko!

Mamy nadzieję, że udało nam się nakreślić jak rozsądnie wybrać agencję eventową i na co należy zwracać uwagę. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoi pracownicy zapamiętali imprezę na długo polecamy nasze usługi. Każde zlecenie traktujemy wyjątkowo i nie działamy szablonowo. Dla EmEvent nie ma zadań niemożliwych – nasza kreatywność nie zna granic. Zajmiemy się kompleksową realizacją dowolnej imprezy we wskazanym przez Ciebie miejscu. Co ważne – jesteśmy zawsze blisko klientów, gwarantujemy dobry i stały kontakt. Nie jesteśmy  korporacją, dla której jesteś tylko kolejnym klientem – każdy jest dla nas ważny i tą wizją kierujemy się na co dzień. Chcesz to sprawdzić? Zapraszamy!