EmDrive Jeep
EmDrive Jeep

Lubisz
dźwięk silnika
i skoki adrenaliny?

Sprawdź nasze rajdy terenowe po bezdrożach

Przejdź dalej

EmDrive Jeep

Bez wyjątku
Pozytywnie

EmDrive to zbiór naszych doświadczeń, wiedzy pracowników oraz tysięcy uśmiechów uczestników organizowanych przez nas wydarzeń. Swoją pracą chcemy codziennie pokazywać naszym Klientom oraz partnerom, że każde wydarzenie może być wyjątkowe. Projektujemy doznania, przekuwamy je w emocje, a te zamieniamy w doświadczenia. Jednym z wydarzeń, które organizujemy są imprezy off road, czyli rajdy terenowe, które są świetnym pomysłem na firmową imprezę integracyjną.

Mountins trip
Mountins trip

OFF ROAD
PO BEZDROŻACH:

SPRAWDŹ

NASZE RAJDY TERENOWE

Wyprawa terenowa z przeprawą przez rzekę, budowa mostu, jazda na orientacje i z itinerem, symulacja pijanego kierowcy, a po wszystkim – zasłużony odpoczynek przy ognisku. Daj się zabrać za Warszawę, przeżyj niezapomnianą przygodę w samochodzie terenowym. Gwarantujemy super rozrywkę, a przy tym skuteczną integrację ze współpracownikami.

Trasy i program piszemy dla każdej grupy indywidualnie i bez wyjątku pozytywnie…

FANOM MILIATARIÓW
SZCZEGÓLNIE

POLECAMY

WYPRAWY POJAZDAMI WOJSKOWYMI

Mamy 25 pojazdów militarnych, od legendarnego Humvee, legendę II Wojny Światowej Dodge WC, legendę wojny w Wietnamie Ford Mutt M151, a kończąc na Mercedes G. Każdy z nich sprawia, że jazda w terenie staje się niezapomnianym doświadczeniem.

Dysponujemy też autami przygotowanymi do ciężkich przepraw terenowych.

REALIZUJEMY

GRY
TEAM BUILDING
Wyprawy w teren na
orientację
Wyprawy rekreacyjne
Zwiedzanie okolicy,
w której znajduje się hotel
DYNAMICZNE NAPADY
NA UCZESTNIKÓW SPOTKAŃ
ZLOTY I IMPREZY
TEMATYCZNE
GRY
TEAM BUILDING
Wyprawy w teren na
orientację
Wyprawy rekreacyjne
Zwiedzanie okolicy,
w której znajduje się hotel
DYNAMICZNE NAPADY
NA UCZESTNIKÓW SPOTKAŃ
ZLOTY I IMPREZY
TEMATYCZNE

Nie tylko off road

Poza rajdami terenowymi organizujemy także inne eventy i wydarzenia, takie jak gale, jubileusze i bankiety firmowe, festyny, pikniki gry miejskie, konferencje branżowe czy wyjazdy motywacyjne. Odbywają się one w Warszawie i innych miastach Polski. Emocje, adrenalina i świetna zabawa, to nasz przepis na idealną imprezę integracyjną dla pracowników Twojej firmy. Zapewniamy atrakcyjną cenę oraz pełen profesjonalizm w działaniu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

wczytaj więcej

Skontaktuj się z nami

emdrive@em-event.pl
+48 600 521 090


ul Świeradowska 47
02-662 Warszawa